Król: obecna władza jest zaślepiona nienawiścią
"Myślę, że następna konferencja prasowa premiera będzie poświęcona temu, że jak się deficyt zwiększy to też wina PiS-u. Za tej władzy deficyt budżetowy zwiększa się z miesiąca na miesiąc - takie prawo serii. Pytanie, na czym teraz rękę położą?" - mówi Piotr Król z Prawa i Sprawiedliwości. Cała rozmowa w oknie powyżej. Polecamy!
Komentarze
Najnowsze
Bartosik ostro o Tusku ws. Szpitala Południowego: „Nie możemy się bać mówić prawdy”
HIT DNIA
Kaczyński stawia sprawę jasno. Oddaje order od Zełenskiego
TRZEBA ZOBACZYĆ!
Przełom ws. Prokuratury Krajowej. Sąd nakazał śledztwo i ostro ocenił działania Bodnara