Kowalski w Republice: Życzę, by Donald Tusk poprowadził PO do wyborów!
"Donald Tusk wie, że teraz przegrywa na opozycji i że przegra wybory parlamentarne. Z naszego punktu widzenia to wymarzony lider. Dlatego też życzę mu jak najlepiej. Niech poprowadzi Platformę Obywatelską do wyborów, bo na pewno wygramy je z bardzo dobrym wynikiem" - mówił podczas porannej rozmowy w TV Republika wiceminister rolnictwa i rozwoju wsi Janusz Kowalski. Polityk Solidarnej Polski uznał Tuska za osobę całkowicie niewiarygodną, której nie wierzy już nawet znaczna część działaczy opozycji. Całą rozmowę można już zobaczyć w portalu TV Republika. Polecamy.
A tematów poruszonych w ciągu kilkunastu minut rozmowy było wiele. Janusz Kowalski mówił m.in. o ostatnim spotkaniu z rolnikami w resorcie, Unii Europejskiej ("ukradli ją nam eurokraci"), sporach z Niemcami, które chcą teraz sparaliżować elektrownię w Turowie ("Niemcy są bezczelni, cyniczni, zrobią wszystko, by zablokować projekty wzmacniające polską suwerenność energetyczną", "nie ma żadnej przyjaźni polsko-niemieckiej jest cyniczny atak Niemiec na Polskę").
Najnowsze
"Nagle źle się poczuł i stracił przytomność". Nie żyje 50-letni Polak, który zasłabł podczas pracy na plantacji
Bójka w gruzińskim parlamencie. W ruch poszły pięści
Angelina Jolie nie umawia się z nikim od czasu rozwodu z Bradem Pittem