Kowalczyk o budowie elektrowni atomowej: Jest nieopłacalna
Kandydat na nowego min finansów ogłosił właśnie w "Rzeczpospolitej" koniec planów elektrowni atomowej w Polsce – napisał na Twitterze Bartosz Węglarczyk.
– Ze względów ekonomicznych budowa elektrowni atomowej jest nieopłacalna – mówił dla "Rzeczpospolitej" Henryk Kowalczyk.
Na podstawie tych słów uznano, że PiS zamierza porzuć budowę elektrowni atomowej. Według medialnych plotek, Kowalczyk ma zostać ministrem finansów w rządzie Prawa i Sprawiedliwość.
Kandydat na nowego min finansów ogłosił właśnie w @rzeczpospolita koniec planów elektrowni atomowej w Polsce https://t.co/RFxSitLtDV
— Bartosz Węglarczyk (@bweglarczyk) październik 29, 2015
CZYTAJ RÓWNIEŻ: Kopacz nie planuje budowy elektrowni atomowej? Szydło: Na ten projekt wydano już 300 mln zł
Najnowsze
Afera, której nie kupią nawet lemingi?Ziemkiewicz o kulisach układu w Warszawie
Jak zarabiać prawie 800 tys. zł rocznie i mieć kilka etatów? Tak to robi wiceszef NIL
Szczegóły "Brudnej Gry" - dziś w "Ściśle Jawne" Piotra Nisztora