Koronawirus w Polsce. Nowe informacje Ministerstwa Zdrowia!

W związku z nowym koronawirusem 168 osób zostało hospitalizowanych, 932 poddanych kwarantannie domowej, a 7122 objęto nadzorem sanepidu – podało w niedzielę po południu Ministerstwo Zdrowia.
Nowy koronawirus SARS-Cov-2 wywołuje chorobę o nazwie COVID-19. Objawia się ona najczęściej gorączką, kaszlem, dusznościami, bólami mięśni i zmęczeniem. Dotychczas potwierdzono w Polsce pięć przypadków koronawirusa.
Podejrzewa się, że do zarażenia koronawirusem, który może wywoływać groźne dla życia zapalenie płuc, doszło w Chinach pod koniec 2019 r. na targu w Wuhan, stolicy prowincji Hubei.
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości
UJAWNIAMY: Tęczowa nawałnica – już 185 000 zł w 3 dni! 2 razy więcej niż oba sztaby kandydatów razem wzięte!
Hejt na marszu Trzaskowskiego. Biejat uderza w prawicowych wyborców: wybór pomiędzy Polską brunatną, a Polską mieniącą się tysiącem kolorów [WIDEO]
Najnowsze

Czy sojusz Lewicy z Konfederacją zmieni układ sił w polskiej polityce?

HIT DNIA
Tusk pozazdrościł uczestnikom Marszu za Polską. Internauci go wyprostowali! [KOMENTARZE]

Czarnek: W Toruniu wygrał Nawrocki! A w TVP? Żenada i manipulacje
