Koronawirus: Pięć osób zakażonych w Urzędzie Marszałkowskim
U pięciu osób z Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu stwierdzono obecność wirusa SARS-CoV-2. Rzecznik prasowy wojewody Adrian Mól poinformował o kolejnych trzech przypadkach zakażenia w urzędzie.
Jak informuje Adrian Mól - ,,Łącznie w ognisku zakażenia w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu wykryliśmy dotychczas pięć pozytywnych wyników testów. Na pozostałe wyniki czekamy''.
Trzy kolejne zakażone osoby, o których poinformowano, to pracownicy Urzędu Marszałkowskiego.
Czwarta zakażona osoba z Torunia zaraportowana w nowych statystykach to pracownik z ogniska koronawirusa w zakładzie odzieżowym. Tam potwierdzono COVID-19 u kilkunastu osób.
Od początku epidemii w regionie potwierdzono laboratoryjnie 661 przypadków zakażenia. 537 osób wyzdrowiało, a 49 zmarło. Dotychczas w województwie przebadano blisko 61 tys. próbek.
Najnowsze
Dramatyczne dane o pożarach lasów w Hiszpanii
IMGW ostrzega przed upałami i burzami. 9 województw zagrożonych
Gigant z USA zamyka fabrykę w Kanadzie. Przenosi ją do... Polski
"Wielka Siostra" forsuje kontrolę w sieci. Chce patrzeć i wi(e)dzieć...
"Dorosły mężczyzna nie potrzebuje, żeby żona odprowadziła go pierwszego dnia do nowej pracy". Anna Lewandowska reaguje na krytykę
Kubańczycy podnoszą głowy. Rekordowa liczba antyrządowych demonstracji