Kopacz: Władzy w Polsce nie można przejąć na ulicy, a jedynie przy urnie wyborczej
Facebookowy profil "Sok z Lewaka" przypomniał orędzie premier Ewy Kopacz, a słowa polityk Platformy Obywatelskiej, patrząc na dzisiejszą postawę jej kolegów partyjnych, budzą prawdziwa wesołość.
facebook.com/ZLewakaSok
Komentarze
Najnowsze
Uwaga: ogłoszono alerty II stopnia przed burzami dla dziewięciu województw na południowym wschodzie kraju
HIT DNIA
Historyczny awans TV Republika. Jesteśmy już w TOP 5 polskich mediów
Matecki nadal na celowniku Tuska. Trwa "produkcja" fikcyjnych dowodów