Przejdź do treści
03:04 USA: Dziesiąty lot testowy rakiety Starship, który miał się odbyć w nocy z niedzieli na poniedziałek, został odroczony na pół godziny przed startem ze względu na problemy z systemem naziemnym
Republika W poniedziałek zapraszamy na poranne rozmowy w Radio Republika: o godz. 6:19 - Jacek Wrona, publicysta, były funkcjonariusz policji, o godz. 6:35 - Tomasz Grodecki, TV - Niezależna.pl, o godz. 7:10 - poseł Olga Semeniuk-Patkowska (PiS)
Wydarzenie Klub „Gazety Polskiej” Białystok Centrum zaprasza na obchody 79. rocznicy zamordowania Danuty Siedzikówny „Inki” w czwartek, 28 sierpnia, o godz. 17:00 do Kościoła pw. Zwiastowania NMP przy ul. Chętnika 80 w Białymstoku
Wydarzenie Klub „Gazety Polskiej” Częstochowa zaprasza do składania podpisów pod wnioskiem o referendum ws. nielegalnej migracji przez cały sierpień od 12-tej do 17-tej pod Jasną Górą przy wjeździe na parking od ul.Klasztornej
Wydarzenie W czwartek 28 sierpnia 2025r. o godzinie 16:00, w auli Wyższej Szkoły Ekonomicznej, przy ul. Zwycięstwa 14 w Białymstoku odbędzie się spotkanie z Prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim
Wydarzenia Klub "Gazety Polskiej" w Sydney zaprasza na manifestację wspierającą żądania Polski o należne reparacje za straty II Wojny Światowej, przed Konsulatem Niemiec, 29 sierpnia (piątek), g. 1-3 pm., 100 William Street, Woolloomooloo, Sydney
Wydarzenie Klub Gazety Polskiej w Bytomiu zaprasza 8 września na spotkanie z Jakubem Maciejewskim, Anną Zyzek oraz Pawłem Piekarczykiem. Restauracja "W Starym Kinie", ul. Alojzjanów 27. Początek godz. 18:00.
Wydarzenie Klub "GP" w Aleksandrowie Łódzkim zaprasza 9 września na spotkanie z Piotrem Nisztorem. Hotel i Restauracja Pelikan, ul. Wierzbińska 58 Aleksandrów Łódzki. Godz. 18.00
Portal tvrepublika.pl informacje z kraju i świata 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Nie zasypiamy nigdy. Bądź z nami!

Konkurs || Płyta Ryszarda Makowskiego

Źródło:

Znany satyryk Ryszard Makowski postanowił uczcić 70. rocznicę Powstania Warszawskiego nagrywając płytę z powstańczymi piosenkami. Dochód z jej sprzedaży wspomoże Związek Powstańców Warszawskich.

„Niepokonane miasto. Piosenki Powstania Warszawskiego” to album zawierający 11 piosenek, m.in. „Pałacyk Michla”, „Sanitariuszka Małgorzatka”, czy „Mała dziewczynka z AK”. Wydawcą płyty jest Dem'a Promotion Polska.

Dla widzów Telewizji Republikaprzygotowaliśmy niewielki konkurs związany z płytą. Dzięki uprzejmości autora i wydawcy mamy 5 egzemplarzy płyty Ryszarda Makowskiego. Aby wygrać jeden z nich, wystarczy zapoznać się z regulaminem konkursu i przesłać na adres mailowy [email protected] odpowiedź na pytanie:

- Kto jest autorem słów piosenki „Pałacyk Michla”?

Zapraszamy do udziału w konkursie.



Regulamin konkursu

 

Warunki ogólne:

1. Konkurs zostanie przeprowadzony na stronie internetowej www.telewizjarepublika.pl i ogłoszony na profilu Telewizji Republika na portalu społecznościowym Facebook https://www.facebook.com/RepublikaTV.

2. Konkurs trwa od dnia 12 sierpnia do godz. 12.00 13 sierpnia 2014 r.

3. Organizator informuje, że Konkurs nie jest sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook ani z nim związany.

4. Ogłoszenie wyników Konkursu nastąpi 13 sierpnia 2014 2014 r. po godzinie 13.00 poprzez komunikat na stronie https://www.facebook.com/RepublikaTV.

5. Organizatorem konkursu jest redakcja Telewizja Niezależna S. A.

6. Za obsługę Konkursu w zakresie nadzorowania przebiegu konkursu, przyjmowania zgłoszeń, weryfikację przesłanych kolaży i głosów, zaprezentowanie zwycięzców, przekazanie nagród odpowiada Telewizja Niezależna S. A.

Udział w konkursie:

1. Udział w Konkursie oznacza akceptację wszystkich postanowień niniejszego Regulaminu. Treść Regulaminu dostępna jest w siedzibie organizatora oraz na stronie.

2. Uczestnikami Konkursu mogą być wyłącznie osoby pełnoletnie, które są fanami profilu Telewizji Republika na Facebooku https://www.facebook.com/RepublikaTV.

3. Uczestnikami Konkursu nie mogą być pracownicy Telewizji Niezależnej S. A.

 

Zasady konkursu:

1.Zadanie konkursowe polega na udzieleniu prawidłowiej odpowiedzi na pytanie: „Kto jest autorem słów piosenki „Pałacyk Michla”?” i przesłaniu jej mailem na adres [email protected] z podaniem swojego imienia nazwiska i nazwy, pod którą występuje się na portalu Facebook.com. do dnia 13 sierpnia 2014 roku do godziny 12.00.

Zasady wyłonienia zwycięzcy i nagrody:

1. Zwycięzcy zostaną wyłonieni spośród Uczestników Konkursu, którzy udzielą prawidłowej odpowiedzi na pytanie konkursowe w drodze losowania.

2. Po upływie terminu zgłaszania prac konkursowych powołana przez Organizatora Komisja Konkursowa dokona w drodze losowania wyłonienia zwycięzców niniejszego Konkursu, tj. Uczestników, którzy otrzymają po 1 (jednej) nagrodzie.

3. W Konkursie przewidziano 5 nagród.

4. O wynikach Konkursu Organizator poinformuje szczegółowo na stronie https://www.facebook.com/RepublikaTV w dniu ogłoszenia wyników.

6.Uczestnicy, którzy w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą do Organizatora poprzez wiadomość e-mail danych niezbędnych do przekazania nagrody drogą pocztową na terenie Rzeczpospolitej, tracą prawo do nagrody.

 

Przekazanie nagród i odpowiedzialność:

1. Przekazanie nagród odbywa się wyłącznie drogą pocztową.

2. Potwierdzeniem odbioru nagrody będzie potwierdzenie odbioru przesyłki.

 

Zastrzeżenia:

1. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za działalność podmiotów świadczących usługi w postaci dostępu do sieci Internet, obsługi poczty elektronicznej lub innych sieci telekomunikacyjnych, czy też połączenia i funkcjonowanie sprzętu telefonicznego, usługi pocztowe, kurierskie lub za działalność osób trzecich. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niepoprawne działanie aplikacji wynikające z przyczyn niezależnych od niego, a w szczególności za brak dostępu do sieci Internet, zakłóceń w działaniu sieci szkieletowej,

2. Organizatorowi przysługuje prawo unieważnienia Konkursu bez podania przyczyny oraz do nie wyłaniania zwycięzcy.

3. Dane osobowe uczestników Konkursu będą przetwarzane tylko i wyłącznie na potrzeby Konkursu.

4. W sprawach nieuregulowanych Regulaminem zastosowanie mają właściwe przepisy kodeksu cywilnego.

telewizjarepublika.pl

Wiadomości

Donald Trump

UE wie w co gra Putin. Po co wspiera negocjacje Trumpa?

Rosja przekształca cywilną infrastrukturę w "poligony dla przyszłej inwazji"

Armia USA modernizuje Black Hawki. Będą jeszcze potężniejsze

Gość z głębin Kosmosu. Wygląda jak „puchowa śnieżka". Leci do nas

Zabrze ma nowego prezydenta. Tragiczna frekwencja!

Mamy kolejne kajakarskie złoto! Klatt i Puławska najlepsze na 500 m

Ściśle Jawne: Bardzo wiele nie wiemy o tym jak Stasi działało w Polsce

Poseł Woś: Ludzie dziękowali prezydentowi za zawetowanie ustawy wiatrakowej

Przeszukanie u Ewy Stankiewicz. Sędzia ostro o działaniach służb

Druga tura wyborów prezydenckich w Zabrzu. Wyniki z 83 na 89 komisji!

Zełenski dziękuje Nawrockiemu za gratulacje z okazji Dnia Niepodległości Ukrainy

Meteorolodzy przewidują wietrzną i ciepłą zimę

Nie chcesz powrotu tęczy na Plac Zbawiciela? Podpisz petycję

W Polsce znikają elektrownie atomowe, choć jeszcze żadnej nie mieliśmy

Burza po słowach Wielińskiego ws. wysłania żołnierzy na Ukrainę. Internauci: „Weź karabin i jedź sobie”

Najnowsze

Donald Trump

UE wie w co gra Putin. Po co wspiera negocjacje Trumpa?

Zabrze ma nowego prezydenta. Tragiczna frekwencja!

Mamy kolejne kajakarskie złoto! Klatt i Puławska najlepsze na 500 m

Ściśle Jawne: Bardzo wiele nie wiemy o tym jak Stasi działało w Polsce

Poseł Woś: Ludzie dziękowali prezydentowi za zawetowanie ustawy wiatrakowej

lotnisko w Doniecku

Rosja przekształca cywilną infrastrukturę w "poligony dla przyszłej inwazji"

Śmigłowiec szturmowy Blackhawk

Armia USA modernizuje Black Hawki. Będą jeszcze potężniejsze

3I/Atlas

Gość z głębin Kosmosu. Wygląda jak „puchowa śnieżka". Leci do nas