Komorowski w Busko-Zdroju przywitany okrzykami „do widzenia” i „nikt cię nie chce”

Grupa młodych ludzi okrzykami „nikt cię nie chce”, „do widzenia” oraz „złodzieje” przywitała prezydenta Bronisława Komorowskiego w Busko-Zdroju.
Podczas wizyty Bronisława Komorowskiego w Busko-Zdroju pojawiła się liczna grupa młodych ludzi, którzy zakłócali więc wyborczy ubiegającego się o reelekcję kandydata. Protestujący wykrzykiwali hasła takie jak: „do widzenia”, „nikt cię nie chce”, „złodzieje”, czy „chodź szogunie”.
Wydarzenie zostało sfilmowane, a nagranie zamieszczono w serwisie YouTube.
telewizjarepublika.pl
Komentarze
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości
Jack Strong na X ujawnia: w ministerstwie sprawiedliwości mają już dość Bodnara i czekają na powrót Ziobry
Szef MSWiA nie wie, że sąd administracyjny cofnął dwie decyzje dot. odebrania poświadczeń prof. Cenckiewiczowi?
Dzień Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej. Prezydent o zbrodni w Michniowej: miała zniknąć nie tylko wieś, lecz także prawda o jej męczeństwie
Najnowsze

"Diablo" Włodarczyk wziął ślub! Pokazał zdjęcia z wyjątkowej ceremonii

Tusk atakuje Hołownię! Stanowski zaorał lewicę. Odlot Jachiry. Kołodziejczak wspaniały

Jack Strong na X ujawnia: w ministerstwie sprawiedliwości mają już dość Bodnara i czekają na powrót Ziobry
