Kolejny ogromny pożar. Tym razem płoną samochody i motory
"Pali się duża hala magazynowa w Opolu na ulicy Oświęcimskiej, gdzie w środku są motory i samochody" - przekazał RMF FM. Straż pożarna potwierdza doniesienia.
Około czterdziestu strażaków uczestniczy w akcji gaszenia pożaru hali magazynowej przy ulicy Oświęcimskiej w Opolu.
Nie mamy osób poszkodowanych. Trwa oddymianie hali. Na miejscu jest dziesięć zastępów straży pożarnej. Jedna osoba została ewakuowana z części biurowej przed przybyciem strażaków
- przekazał RMF FM kapitan Tomasz Piątek z KW PSP Opole.
Źródło: Rmf FM
Komentarze
Najnowsze
Kania: Szpital Południowy to afera porównywalna z „łowcami skór”
Dania zaostrza przepisy. Ukraińcy w wieku poborowym nie otrzymają już ochrony
Oficjalny bilans trzęsienia ziemi w Wenezueli wzrósł do 235 zabitych i 4,3 tys. rannych!
HIT DNIA