Kolejny ogromny pożar. Tym razem płoną samochody i motory
"Pali się duża hala magazynowa w Opolu na ulicy Oświęcimskiej, gdzie w środku są motory i samochody" - przekazał RMF FM. Straż pożarna potwierdza doniesienia.
Około czterdziestu strażaków uczestniczy w akcji gaszenia pożaru hali magazynowej przy ulicy Oświęcimskiej w Opolu.
Nie mamy osób poszkodowanych. Trwa oddymianie hali. Na miejscu jest dziesięć zastępów straży pożarnej. Jedna osoba została ewakuowana z części biurowej przed przybyciem strażaków
- przekazał RMF FM kapitan Tomasz Piątek z KW PSP Opole.
Źródło: Rmf FM
Komentarze
Najnowsze
Afera, której nie kupią nawet lemingi?Ziemkiewicz o kulisach układu w Warszawie
Jak zarabiać prawie 800 tys. zł rocznie i mieć kilka etatów? Tak to robi wiceszef NIL
Szczegóły "Brudnej Gry" - dziś w "Ściśle Jawne" Piotra Nisztora