Kolędowanie na placu budowy. W katedrze Norte Dame wybrzmiały świąteczne pieśni
Najpiękniejsze kolędy zaśpiewał chór katedralny w Notre Dame. To był pierwszy koncert w świątyni, której trwa odbudowa po tym, jak spłonęła w pożarze.
Na wcześniej nagranym koncercie wystąpili artyści Maitrise Notre-Dame de Paris. Ubrani byli w ochronne kombinezony, a także kaski. Ze względu na pandemię koronawirusa musieli również zachować inne środki ostrożności, takie jak odpowiedni dystans.
Podczas koncertu zabrzmiały takie pieśni, jak "Cicha noc", "Hymn aniołów", a nawet "Jingle Bells".
Diecezja nazwała to "bardzo symbolicznym koncertem, naznaczonym emocjami i nadzieją" oraz celebracją "muzycznego dziedzictwa sięgającego średniowiecza".
Najnowsze
Niemcy: Nowy przepis na basenach. Nie znasz niemieckiego, nie wejdziesz
Imigrant zgwałcił wielokrotnie 12-latkę z autyzmem i molestował 9-latkę
Rekord temperatury w Niemczech. Odwołane pociągi, popękała autostrada