Koc: sędziowie powołani po 2017 r. według większości sejmowej to neosędziowie [wideo]
,,Wprowadzenie przez większość sejmową tych określeń neosędziowie, neokrs, TK Julii Przyłębskiej są głęboko dyskredytujące wobec wymiaru sprawiedliwości. Zaprzysiężenie przez prezydenta kończy cały ten proces.\'\' mówi Maria Koc posłanka Prawa i Sprawiedliwości. Cała rozmowa w oknie powyżej. Polecamy!
#WPunkt | @MariaKoc1 (@pisorgpl):
— Telewizja Republika 🇵🇱 #włączprawdę (@RepublikaTV) December 19, 2023
Sędziowie, którzy zostali powołani przez Prezydenta po 2017 r. to są według większości sejmowej to są neosędziowie. Wszelkie działania, które mają na celu dyskryminowanie sędziów są bezprawne.#włączprawdę #TVRepublika
#WPunkt | @MariaKoc1 (@pisorgpl):
— Telewizja Republika 🇵🇱 #włączprawdę (@RepublikaTV) December 19, 2023
Wprowadzenie przez większość sejmową tych określeń neosędziowie, neokrs, TK Julii Przyłębskiej są głęboko dyskredytujące wobec wymiaru sprawiedliwości. Zaprzysiężenie przez prezydenta kończy cały ten proces.#włączprawdę #TVRepublika
Najnowsze
SPRAWDŹ TO!
Dr Jędrzejewski: w wyniku błędów lekarskich w Szpitalu Południowym ginęli ludzie
Hołownia odszedł z zarządu Polski 2050. Nie rezygnuje z polityki, założył „grupę”
Kuźmiuk: Zełenski przekroczył czerwoną linię, to są szalone decyzje