Klub "GP" Kielce-Centrum zaprasza na spotkanie z Tomaszem Sakiewiczem i Pawłem Piekarczykiem! [SZCZEGÓŁY]
Klub "Gazety Polskiej" Kielce-Centrum zaprasza na spotkanie z red. naczelnym "Gazety Polskiej", "Gazety Polskiej Codziennie" i szefem TV Republika - Tomaszem Sakiewiczem oraz bardem Strefy Wolnego Słowa - Pawłem Piekarczykiem. Szczegóły poniżej!
Klub "Gazety Polskiej" Kielce-Centrum zaprasza serdecznie na spotkanie z red. Tomaszem Sakiewiczem i Pawłem Piekarczykiem!
- Kiedy?
11 października (piątek), godz. 18:00
- Gdzie?
Wojewódzki Dom Kultury (sala lustrzana), ul. Ks. P. Ściegiennego 2, Kielce
Źródło: Kluby "Gazety Polskiej"
Źródło: Republika, Kluby "Gazety Polskiej"
Komentarze
Najnowsze
„To tłumaczenie nie jest przekonujące”. Kaleta o reakcji Trzaskowskiego na sygnały ze szpitala
Cenzura podczas sesji Rady Warszawy. Posłowi Glińskiemu wyłączono mikrofon
Nożownik zaatakował w szpitalu w Jastrzębiu-Zdroju. Wśród rannych personel medyczny