Klub "GP" Kielce-Centrum zaprasza na spotkanie z Tomaszem Sakiewiczem i Pawłem Piekarczykiem! [SZCZEGÓŁY]
Klub "Gazety Polskiej" Kielce-Centrum zaprasza na spotkanie z red. naczelnym "Gazety Polskiej", "Gazety Polskiej Codziennie" i szefem TV Republika - Tomaszem Sakiewiczem oraz bardem Strefy Wolnego Słowa - Pawłem Piekarczykiem. Szczegóły poniżej!
Klub "Gazety Polskiej" Kielce-Centrum zaprasza serdecznie na spotkanie z red. Tomaszem Sakiewiczem i Pawłem Piekarczykiem!
- Kiedy?
11 października (piątek), godz. 18:00
- Gdzie?
Wojewódzki Dom Kultury (sala lustrzana), ul. Ks. P. Ściegiennego 2, Kielce
Źródło: Kluby "Gazety Polskiej"
Źródło: Republika, Kluby "Gazety Polskiej"
Komentarze
Najnowsze
Jakubiak: na naszych oczach dochodzi do pewnego rodzaju wysiłku ws. eutanazji narodu
Odbudowa Ukrainy bez Prezydenta RP? „To niezrozumiałe, powinniśmy pokazać jedność”
Tuskowej minister nie pasuje tempo przyznawania medali dla seniorów. Jest odpowiedź