Kłótnia kochanków z dramatycznym finałem. Mężczyzna walczy o życie
Do dramatycznych wydarzeń doszło w jednym z bloków przy ul. Dekerta w Gorzowie Wielkopolskim. Podczas kłótni kobieta w przypływie emocji dźgnęła nożem w klatkę piersiową swojego partnera. Po długiej reanimacji, 32-latek został przewieziony do szpitala. Sprawczyni została zatrzymana przez policję.
W niedzielę 29 października w jednym z mieszkań bloku przy ul. Dekerta miała miejsce awantura, którą słychać było na klatce schodowej. Sąsiedzi słyszeli wyraźnie, że kłócą się kobieta i mężczyzna. W pewnym momencie głos mężczyzny zamilkł. Kilka chwil później dyżurny w wojewódzkim centrum powiadamiania ratunkowego odebrał zgłoszenie o ciężko rannym mężczyźnie. Natychmiast zaalarmował gorzowską policję i pogotowie ratunkowe.
Najnowsze
Żukowska (Lewica) wyśmiewa Kropiwnickiego (KO): jesteś z dalekiego województwa
Szósta edycja GROTowiska. Zaprezentowano najnowszy model GROTA
Zełenski zapowiada stworzenie "Panteonu Narodowego" Ukrainy: "Nikt nie będzie nam mówił, jakich bohaterów szanować"