Kierowca nie zmieścił się pod wiaduktem. Całkowicie zniszczył przejazd w Sierakowie
W Sierakowie ciężarówka zniszczyła całkowicie nieczynny wiadukt kolejowy, znajdujący się nad główną ulicą miasta – poinformował rzecznik prasowy policji w Poznaniu Andrzej Borowiak.
W Sierakowie doszło do poważnego wypadku. Ciężarówka przewożąca materiały budowlane zahaczyła o wiadukt. Został on całkowicie zniszczony.
Droga będzie zablokowana przynajmniej przez kilka godzin.
W Sierakowie ciężarówka zniszczyła całkowicie nieczynny wiadukt kolejowy, znajdujący się nad główną ulicą miasta. pic.twitter.com/rmzpiaAhtT
— Andrzej Borowiak (@BorowiakPolicja) July 13, 2021
Twitter/Andrzej Borowiak
Komentarze
Najnowsze
Pokonali Niemców i awansowali do fazy pucharowej. Prezydent ogłosił święto narodowe
Daniel Obajtek dołączy do strajku głodowego pracowników IKS Solino
Mer Lwowa grozi Kaczyńskiemu sądem. Morawiecki: proście o wybaczenie