Kidawa-Błońska: zawieszam całkowicie swoją kampanię

Zawieszam całkowicie swoją kampanię. Będę zajmowała się tylko tym, co dotąd, czyli będę realizowała zadania, którą stoją przed posłem Rzeczypospolitej - zadeklarowała w niedzielę kandydatka Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Małgorzata Kidawa-Błońska.
Podczas konferencji przed Sejmem wicemarszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska podkreśliła zwracając się do swoich kontrkandydatów, że teraz jest czas, aby powiedzieć jasno i wyraźnie, że 10 maja wybory prezydenckie nie mogą się odbyć.
"Zawieszam całkowicie swoją kampanię. Będę zajmowała się tylko tym, co dotąd, czyli będę realizowała zadania, którą stoją przed posłem Rzeczypospolitej" - dodała.
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości
Debata przed debatą. Tomasz Sakiewicz: widać wzrost Nawrockiego, który przyspieszy po ostatniej konwencji
Znana stylistka bez litości o strojach gwiazd na koncercie TVP: "Polska moda utknęła w średniowieczu"
"Nie zapominajcie o swoich dziadkach, oni tak wiele nas uczą". Papież do młodych w niepublikowanym wideo
Najnowsze

Debata przed debatą. Tomasz Sakiewicz: widać wzrost Nawrockiego, który przyspieszy po ostatniej konwencji

Szarpanina podczas wiecu Rafała Trzaskowskiego w Poznaniu. Osiedle Maltańskie walczy o przetrwanie

Masakra w Vancouver. Są nowe informacje o zabójcy, liczba ofiar śmiertelnych może wzrosnąć
