Kayah odwołała swój występ! Powodem... Viki Gabor
Artystka - Kayah zrezygnowała z występu na Bestsellerach Empiku. Miała tam wykonać piosenkę z Viki Gabor.
We wtorek w Warszawie odbyła się gala Bestsellery Empiku, na której nagrodzono twórców, których książki, filmy, płyty, gry i czasopisma najlepiej sprzedawały się w salonach sieci Empik.
Na imprezie miały wystąpić ze wspólnym numerem "Ramię w ramię" Kayah i Viki Gabor. Do wystąpu jednak nie doszło.
O powodach braku występu Kayah informuje w mediach społecznościowych.
"Moi Drodzy, mam dobrą i złą wiadomość... Dobra jest taka, że nasz klip do "Ramię w ramię" został już obejrzany na YT ponad 10 milionów razy, a na Spotify odsłuchany ponad 1 100 000 razyyyyyy i to jest jakieś totalne szaleństwo! Zła natomiast jest taka, że Vikula się konkretnie rozchorowała, a ja solidaryzując się z Viki, nie zgodziłam się wystąpić bez niej na Bestsellerach Empiku, szczególnie że miał to być nasz pierwszy występ z tym utworem. No wiecie, przecież żadna dama nie będzie tańczyć sama... Zatem bez siostry, nie tańczę... Czekam aż wydobrzeje! Ale nic się nie martwcie, co się odwlecze, to..." - napisała piosenkarka.
Wyświetl ten post na Instagramie.Post udostępniony przez Kayah (@kayah_official) Lut 4, 2020 o 7:59 PST
Najnowsze
Jakubiak: na naszych oczach dochodzi do pewnego rodzaju wysiłku ws. eutanazji narodu
Odbudowa Ukrainy bez Prezydenta RP? „To niezrozumiałe, powinniśmy pokazać jedność”
Tuskowej minister nie pasuje tempo przyznawania medali dla seniorów. Jest odpowiedź