Katarzyna Gójska: „Piekło kobiet” to w TVN i podobnych mediach wyłącznie kij do walki politycznej
„Piekło kobiet” to w TVN i powiązanych z nim mediach wyłącznie kij do walki politycznej. I właśnie to pokazaliśmy wraz z Piotrem Lisiewiczem w naszym programie "Kulisy Manipulacji" na antenie Republiki.
Nieprawdopodobny poziom hipokryzji i prostackiego kłamstwa: z jednej strony biadolenie nad rzekomym uprzedmiotowieniem kobiet - ale wyłącznie jako element dyskredytacji poprzednio rządzącej partii politycznej czy działań Trybunału Konstytucyjnego, a z drugiej promocja ludzi, którzy z wykorzystywania i poniżania kobiet zrobili sobie sposób na życie.
Wylansowana przez TVN Kaźmierska to przecież najciemniejsza strona przemysłu wykorzystującego kobiety, a w tej stacji była traktowana jak królowa i ukazywana jako przykład sukcesu. Opinia publiczna nigdy nie poznała wyjaśnień dotyczących molestowania kobiet i ich poniżania w tzw aferze Durczoka.
Nikt z TVN nie odpowiedział na zarzuty, które od lat formułuje była gwiazda tej stacji, pani Wendzikowska. TVN-owi nie przeszkadzał człowiek oskarżany o handel kobietami - bo był jednym z liderów KODu, gdyby był członkiem PiS, zrobiliby z tego wydanie specjalne. Na poniżaniu kobiet swoją aktywność medialną buduje Wojewódzki. Zatem jeśli TVN szuka piekła kobiet, bo wystarczy, by najpierw rozliczył się z nim na korytarzach własnej redakcji.
Obrońcy mainstreamu medialnego już się odezwali. Dziś na portalu teleshow.wp.pl ukazał się artykuł sugerujący, że... Telewizja Republika przesadziła, ujawniając zakłamanie TVN i innych stacji. "W programie postawiono tezę, że TVN uczynił z sutenerki autorytet dla kobiet" - napisano na portalu teleshow.wp.pl.
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości
Najnowsze
Kaczyński: służba zdrowia to dziś największy problem Polski.
Turysta spadł ponad 100 metrów ze zbocza Małego Giewontu. Na ratunek ruszył TOPR
Kolejny fatalny sondaż dla Tuska. Polacy surowo ocenili dwa lata rządów koalicji 13 grudnia