Karol Nawrocki - kandydat obywatelski, popierany przez PiS na urząd Prezydenta RP
Karol Nawrocki, prezes Instytutu Pamięci Narodowej (IPN) oficjalnie wybrany przez Komitet Obywatelski na kandydata obywatelskiego do wyścigu o urząd prezydenta RP i popierany przez Prawo i Sprawiedliwość.
Prof. Andrzej Nowak, członek Komitetu Obywatelskiego zarekomendował wybór Karola Nawrockiego na kandydata obywatelskiego do wyścigu o urząd prezydenta RP.
- Pana dr. poznałem siedem lat temu, kiedy miałem zaszczyt odwiedzać Muzeum II Wojny Światowej, gdzie pan doktor objął funkcję dyrektora. Już wtedy pokazał siłę charakteru, ważną dla obrony polskiej tożsamości i tradycji (...) Niezwykły zmysł organizacyjny, energia, połączenie niezwykłej troski o pamięć, szacunek dla wiary i tradycji, dla naszych bohaterów, otwarcie na nowoczesność
– zachwalał prezesa IPN.
Źródło: Republika
Polecamy Nasze programy
Wiadomości
Najnowsze

W Belgii zaczynają się strajki. W poniedziałek paraliż lotniska w Brukseli

Między suwerennością a uległością. Polska w cieniu nowych zagrożeń!

Kuszą wysoką pensją i udogodnieniami. Nikt jednak nie chce tej pracy, gdyż diabeł tkwi w szczegółach

Janusz Cieszyński pisze o szykanach prokuratorów. Szokująca postawa Karola Zoka