Przejdź do treści
12:26 Tusk: 11 czerwca na posiedzeniu Sejmu wniosek o wotum zaufania dla rządu
12:16 Karol Nawrocki: silny sojusz z USA i partnerstwo oparte na ścisłej współpracy są moimi priorytetami
11:17 Marszałek Sejmu: zaproponowałem rozpatrzenie wniosku o wotum zaufania dla rządu na dodatkowym posiedzeniu izby, które zwołam na 10 czerwca
10:46 Prezes PiS o ewentualnym premierze rządu technicznego: trzeba go wynegocjować
09:44 PSP: w związku z burzami najwięcej interwencji na Śląsku
09:25 Ukraina: Ośmioro cywilów rannych po nocnych atakach rosyjskich dronów
08:15 Mongolia: Premier ustąpił po przegranym głosowaniu nad wotum zaufania
07:30 Świat: Ceny miedzi w Londynie w dół po słabych danych z Chin
07:07 IMGW: burze z silnym wiatrem do 80 km/h w północno-wschodniej Polsce
Wydarzenie Klub „Gazety Polskiej” w Nysie zaprasza na spotkanie z Danielem Obajtkiem oraz Michałem Dworczykiem, 5 czerwca (czwartek), g. 19:00, Nyski Dom Kultury ul. Wałowa 7
Wydarzenie Klub „Gazety Polskiej” Gdańsk II zaprasza na protest - Nie dla nielegalnej imigracji!, 8 czerwca (niedziela), g. 12, pod Radą Miasta Gdańska ul. Wały Jagiellońskie 1
NBP NBP informuje: Prof. Adam Glapiński, Prezes NBP: „Polska ma już 509 ton złota – więcej niż Europejski Bank Centralny! To dowód na skuteczną strategię, która wzmacnia wiarygodność Polski i buduje bezpieczeństwo finansowe obywateli"

Kapral Andrzej Gołota idzie do wojska? Były bokser otrzymał powołanie

Źródło: Instagram.com

Brązowy medalista z Seulu, który od wielu lat mieszka w Stanach Zjednoczonych przy okazji najbliższej wizyty w Polsce ma stawić się przed komisją wojskową. Informację o tym przekazała jego żona Mariola Gołota.

„Andrzej Gołota otrzymał wezwanie do wojska (rezerwy?) w Polsce” - napisała na Instagramie żona byłego pięściarza Mariola Gołota

Opublikowała przy tym stare zdjęcie męża w mundurze, z którego można wywnioskować, że posiada on stopień kaprala. Emerytowany bokser od wielu lat mieszka w Stanach Zjednoczonych i przy okazji najbliższej wizyty w Polsce ma stawić się przed komisją wojskową.

Post wywołał dyskusję wśród zdziwionych fanów boksera, a z jej treści możemy się dowiedzieć, że wezwanie przyszło na polski adres Gołoty.

„Mąż dzwonił, ponieważ odebrał list po czasie. Kazano mu się zgłosić, gdy ponownie będzie w Polsce” - napisała Mariola Gołota w odpowiedzi na pytanie jednego z komentujących post.

Andrzej Gołota to jeden z najlepszych polskich bokserów wagi ciężkiej. 54-latek czterokrotnie pretendował do zdobycia tytułu mistrza świata, jednak żadna z jego walki nie okazała się zwycięska. Bokser ma na kocie brązowy medal Igrzysk Olimpijskich w Seulu oraz takiego samego koloru krążek z mistrzostw europy w Atenach. Do historii przeszły również jego dwa pojedynki z Riddickiem Bowe oraz walka z Mikem Tysonem. Gołota zakończył karierę zawodową z bilansem 41 wygranych, 9 porażek i 1 remisu. W ostatnich walkach pokazowych walkach w swojej karierze uległ on Tomaszowi Adamkowi oraz Przemysławowi Salecie.

W 2016 roku Gołota został wprowadzony do Galerii Sław Boksu – Illinois Boxing Hall of Fame.

tvn24.pl

Wiadomości

Trzęsienie ziemi w popularnym kurorcie. Wiele osób ucierpiało

Zobacz ile zapłaciła Chelsea za młody talent!

Republika najlepszą telewizją w Polsce! Imponujące wyniki również w internecie

SPRAWDŹ TO!

Polacy protestują pod niemiecką ambasadą. "Zabierzcie Tuska do Berlina!" NA ŻYWO

Polska kontra Rumunia już dziś w Gdańsku. Patalon stawia na najmocniejszy skład mimo awansu

Hołownia z dziwnym stwierdzeniem. "Nie daj Boże, będę musiał go zastąpić"

HIT DNIA

Zandberg ostro do ekipy Tuska: to będzie Wasza odpowiedzialność! WIDEO

Burze i silny wiatr. IMGW ostrzega część Polski!

TRZEBA ZOBACZYĆ!

Rząd techniczny. Mentzen do Kaczyńskiego: omówmy to!

Legia Warszawa w finale Orlen Basket Ligi, Start Lublin o krok od historycznego awansu

Peja uderza w elity po wyborach prezydenckich. "Nigdy nie miałem okazji poznać takich ludzi jak Trzaskowski. Elita? Strasznie hermetyczna mniejszość"

"Karol Nawrocki - prezydentem Polski!" - rozległo się w Sejmie! WIDEO

Strażak, który inspiruje młodych – Miłosz Adamczyk w „Ludziach Regionów”

Pierwsze posiedzenie Sejmu po wyborach! Co będzie się działo?! [NA ŻYWO]

Poseł PiS nie wytrzymał. Wstał i wyszedł ze studia Trójki! WIDEO

Najnowsze

Trzęsienie ziemi w popularnym kurorcie. Wiele osób ucierpiało

Polska kontra Rumunia już dziś w Gdańsku. Patalon stawia na najmocniejszy skład mimo awansu

Hołownia z dziwnym stwierdzeniem. "Nie daj Boże, będę musiał go zastąpić"

HIT DNIA

Zandberg ostro do ekipy Tuska: to będzie Wasza odpowiedzialność! WIDEO

Burze i silny wiatr. IMGW ostrzega część Polski!

Zobacz ile zapłaciła Chelsea za młody talent!

Republika najlepszą telewizją w Polsce! Imponujące wyniki również w internecie

SPRAWDŹ TO!

Polacy protestują pod niemiecką ambasadą. "Zabierzcie Tuska do Berlina!" NA ŻYWO