Kandydat na prezydenta Warszawy wycofał swoją kandydaturę. Poparł Patryka Jakiego
Piotr Guział wycofał swoją kandydaturę w wyborach na prezydenta Warszawy i poparł Patryka Jakiego. Poinformował o tym konferencji prasowej, w której wziął udział także kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta stolicy.
- W ostatnich wyborach uzyskał trzeci wynik, uzyskał ogromne zaufanie mieszkańców Warszawy. Dodatkowo jest osobą, która zna Warszawę, jak mało kto. Ponad 20 lat w samorządzie - duże doświadczenie. Zna jednostki samorządu terytorialnego, jeszcze raz podkreślę, jak mało kto - chwalił doświadczenie Guziała Patryk Jaki.
Kandydat Zjednoczonej Prawicy zapowiedział, że jeśli wygra wybory, Piotr Guział będzie wiceprezydentem miasta. Wśród jego kompetencji byłaby organizacja największych imprez, kultura, współpraca z przedsiębiorcami i szeroko pojęte sprawy społeczne.
W walce o uczciwą Warszawę jest miejsce dla wszystkich. Lewica, prawica,centrum.#NieMówcieŻeSięNieDa #Jaki2018 pic.twitter.com/lMTYoVCHTr
— Patryk Jaki (@PatrykJaki) 15 września 2018
Najnowsze
Szokujące słowa posłanki KO: mój mąż ma być cieciem na parkingu?
Sikorski wystąpi w Sejmie z exposé o polityce zagranicznej. Znowu zaatakuje USA?
Skandaliczna oferta pracy w IF PAN – doktorat i znajomość nanotechnologii za płacę minimalną