Już w ten piątek - spotkanie z red. Sakiewiczem w Nowym Targu. Zaprasza Klub Gazety Polskiej
Już w najbliższy piątek, 7 czerwca, Klub Gazety Polskiej w Nowym Targu zaprasza na spotkanie z red. Tomaszem Sakiewiczem, szefem TV Republika, Gazety Polskiej i Gazety Polskiej Codziennie.
Spotkanie odbędzie się w Restauracji Ruczaj, ul. Ludźmierska 32 w Nowym Targu. Początek o godz. 18 | WSTĘP WOLNY!
SWS, Kluby Gazety Polskiej
Komentarze
Najnowsze
Jakubiak: na naszych oczach dochodzi do pewnego rodzaju wysiłku ws. eutanazji narodu
Odbudowa Ukrainy bez Prezydenta RP? „To niezrozumiałe, powinniśmy pokazać jedność”
Tuskowej minister nie pasuje tempo przyznawania medali dla seniorów. Jest odpowiedź