„Jest zima, to musi być zimno”? W Warszawie najwyraźniej tak – znów kilkaset mieszkań bez ciepła
Tym razem do awarii sieci ciepłowniczej Veolia doszło na Mokotowie. Mieszkańcy kilkunastu budynków mieszkań marzną.
Z informacji spółki Veolia wynika, że przerwa w dostawach ciepła nastąpiła o godz. 8.30.
Wyłączone z dostaw ogrzewania są budynki przy ul. Boboli 4, 6 i 8, ul. Fałata 2 i 6, Karłowicza 20, Madalińskiego 100, 102, 104, 106, 108 i 96/98, a także przy ul. Narbutta 86, 83, 84, 85 oraz przy ul. Rakowieckiej 59a.
Przywrócenie dostaw ciepła planowane jest na godz. 19.
Spółka Veolia niemal codziennie podaje komunikaty o awariach swojej sieci.
Najnowsze
TRZEBA ZOBACZYĆ!
Błaszczak stanął po stronie Nawrockiego. "Zwracam ukraiński order"
Trzaskowski wystawił chronionego sygnalistę. Mężczyzna został wyrzucony z pracy
Historyczny rekord pobity! Mundial przyciąga tłumy kibiców
SPRAWDŹ TO!