Jest czasowe porozumienie ws. Pendolino, ale to nie koniec sprawy
PKP Intercity i Alstom doszły do konsensusu w sprawie odbiorów pociągów i uregulowania płatności. Decyzje o ewentualnych karach podejmować będzie sąd.
PKP Intercity podpisało z francuskim koncernem Alstom porozumienie, które czasowo reguluje kwestie sporne odnośnie dostaw i zapłaty za 20 szybkich pociągów osobowych Pendolino.
W myśl umowy przewoźnik będzie mógł dokonać odbioru przekazywanych mu składów, ale pod warunkiem, że będą one zgodne ze złożonym zamówieniem oraz będą posiadać homologację wydaną przez Urząd Transportu Kolejowego.
rp.pl
Komentarze
Najnowsze
Skandal w UK: Pakistańskie bandy seksualne infiltrują NGOsy
SPRAWDŹ TO!
Dr Jędrzejewski: w wyniku błędów lekarskich w Szpitalu Południowym ginęli ludzie
Hołownia odszedł z zarządu Polski 2050. Nie rezygnuje z polityki, założył „grupę”