Wybuch gazu. Poszkodowana jedna osoba! Wiemy więcej!
W środę rano doszło do wybuchu butli z gazem w Woli Mikorskiej pod Bełchatowem. Jedna osoba została poszkodowana.
W środę rano mieszkańców Woli Mikorskiej koło Bełchatowa obudził głośny wybuch.
Jak przekazał rzecznik łódzkiego komendanta wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej bryg. Jędrzej Pawlak, przybyli na miejsce strażacy ustalili, że w blaszanym domku o wymiarach 5 na 6 metrów doszło do eksplozji butli z gazem. Poszkodowana została przebywająca w nim 52-letnia kobieta, która trafiła do szpitala.
W akcji gaśniczej brało udział pięć zastępów straży pożarnej. Sytuacja pożarowa jest opanowana.
Źródło: Republika, PAP
Komentarze
Najnowsze
"Nagle źle się poczuł i stracił przytomność". Nie żyje 50-letni Polak, który zasłabł podczas pracy na plantacji
Bójka w gruzińskim parlamencie. W ruch poszły pięści
Angelina Jolie nie umawia się z nikim od czasu rozwodu z Bradem Pittem