Wybuch gazu. Poszkodowana jedna osoba! Wiemy więcej!
W środę rano doszło do wybuchu butli z gazem w Woli Mikorskiej pod Bełchatowem. Jedna osoba została poszkodowana.
W środę rano mieszkańców Woli Mikorskiej koło Bełchatowa obudził głośny wybuch.
Jak przekazał rzecznik łódzkiego komendanta wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej bryg. Jędrzej Pawlak, przybyli na miejsce strażacy ustalili, że w blaszanym domku o wymiarach 5 na 6 metrów doszło do eksplozji butli z gazem. Poszkodowana została przebywająca w nim 52-letnia kobieta, która trafiła do szpitala.
W akcji gaśniczej brało udział pięć zastępów straży pożarnej. Sytuacja pożarowa jest opanowana.
Źródło: Republika, PAP
Komentarze
Najnowsze
IMGW i RCB ostrzegają. Nadciągają gwałtowne burze, możliwy grad i podtopienia
Pełczyńska-Nałęcz dała powód Tuskowi, aby ten jeszcze bardziej jej nie lubił
Bąkiewicz: wydarzenia z Berlina trafią do prokuratury niemieckiej i polskiej