Jan Paweł II zostawił dla nas zadanie, żebyśmy kochali Polskę w imię wartości chrześcijańskiej
"Marsz Papieski odbędzie się w 40. rocznicę śmierci ks. Popiełuszki. Idea marszu jest już drugi raz podnoszona. Pierwszy raz szliśmy dla Jana Pawła II. Jesteśmy mu winni wyrażenia naszej wdzięczności." - mówiła organizatorka Marszu Papieskiego, Małgorzata Żaryn. Cała rozmowa w oknie powyżej. Polecamy!
Komentarze
Najnowsze
SPRAWDŹ TO!
Dr Jędrzejewski: w wyniku błędów lekarskich w Szpitalu Południowym ginęli ludzie
Hołownia odszedł z zarządu Polski 2050. Nie rezygnuje z polityki, założył „grupę”
Kuźmiuk: Zełenski przekroczył czerwoną linię, to są szalone decyzje