Jakóbik: Odnawialne źródła energii to nie wszystko ale są znaczną częścią bezpieczeństwa energetycznego
Dzisiejszym gościem w programie ,,Polska na dzień dobry’’ był Wojciech Jakóbik.
#PolskaNaDzieńDobry | @wjakobik: Polski węgiel przegrywa ze względu na niską jakość oraz mniejsze zapotrzebowanie go na świecie. Będzie potrzeba mniej węgla i mniej górników i z tym problemem trzeba się zmierzyć. #włączprawdę z #TVRepublika
— Telewizja Republika (@RepublikaTV) August 11, 2020
#PolskaNaDzieńDobry | @wjakobik: Atom da skokowy spadek emisji dwutlenku węgla, dając innym firmom czas na zejście z emisji. #włączprawdę z #TVRepublika
— Telewizja Republika (@RepublikaTV) August 11, 2020
#PolskaNaDzieńDobry | @wjakobik: Łańcuchy dostaw komponentów do odnawialnych źródeł energii skupia się w Azji i UE pracuje nad tym, by produkcja przeniosła się w jakiejś części do Europy. #włączprawdę z #TVRepublika
— Telewizja Republika (@RepublikaTV) August 11, 2020
Najnowsze
„Wołyń i polskie czystki”? Wpis Wysockiej-Schnepf wywołał oburzenie
„To tłumaczenie nie jest przekonujące”. Kaleta o reakcji Trzaskowskiego na sygnały ze szpitala
Cenzura podczas sesji Rady Warszawy. Posłowi Glińskiemu wyłączono mikrofon