Przejdź do treści
22:08 USA: Elon Musk ogłosił powstanie nowej partii o nazwie Partia Ameryki
21:18 USA: Na zalanym przez powódź obozie Camp Mystic w Teksasie byli Polacy, są cali i zdrowi
20:18 Syria: Pożary lasów w czasie jednej z najgorszych od dekad susz
Wydarzenie W niedzielę (6 lipca) o godz. 14:00 odbędzie się konferencja prasowa prezesa PiS - Jarosława Kaczyńskiego. Miejsce: DK13, Rosówek 17, 72-001
Wydarzenie W niedzielę (6 lipca) o godz. 16:00 w Szczecinie odbędzie się spotkanie z mieszkańcami. Miejsce: Nowa Dekadencja – Szczecińskie Centrum Kultury, Partyzantów 2
Wydarzenie Od poniedziałku 7.07 do piątku 11.07 od godz. 11.00 do 19.00 w Piotrkowie Trybunalskim przed Galerią Handlową przy ul. Słowackiego zbiórka podpisów poparcia referendum w sprawie odwołania Prezydenta i Rady Miasta i sprzeciwu wobec nielegalnej migracji!
Wydarzenie Klub Gazety Polskiej w Piotrkowie Trybunalskim Zaprasza 6.07 (niedziela) o godz. 19.00 na Rynek Trybunalski na plenerowe spotkanie z europosłem Dominikiem Tarczynskim! 
Portal tvrepublika.pl informacje z kraju i świata 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Nie zasypiamy nigdy. Bądź z nami!

Jaki pyta TVN: o co jeszcze chcecie mnie oskarżyć? Faszyzm? Gwałty? Rozboje?

Źródło: Twitter/Telewizja_Republika

„Wczoraj TVN puścił jeszcze bardziej obrzydliwy materiał, niż ten gdzie byłem winny śmierci dziecka (...) O co jeszcze oskarży mnie TVN?” – pyta Patryk Jaki na Twitterze. Jego słowa odnoszą się do wczorajszego programu „Czarno na białym”, w którym próbowano udowodnić, że Komisja Weryfikacyjna nie przesłuchuje Jakuba R., ponieważ... ma to być niewygodny świadek dla PiS.

„Wczoraj TVN (Dawidowicz) puścił jeszcze bardziej obrzydliwy materiał, niż ten gdzie byłem winny śmierci dziecka. Wynika z niego, że Jaki jest winny afery reprywatyzacyjnej. Nie ma nic o Hannie Gronkiewicz-Waltz. Materiał kręcony w marcu – puszczony teraz. Zostały 3 tygodnie do wyborów – o co jeszcze oskarży mnie TVN?”

– pytał Patryk Jaki na Twitterze. Pod tweetem zrobił sondę w której zapytał internautów o co jeszcze oskarży go TVN. Do wyboru był faszyzm, gwałty i rozboje.

Jak daleko jeszcze posunie się jeszcze TVN by uderzyć w Patryka Jakiego? Do jakich manipulacji i niecnych sztuczek zniżą się dziennikarze?

Wczoraj TVN(Dawidowicz)puścił jeszcze bardziej obrzydliwy materiał niż ten gdzie byłem winny śmierci dziecka. Wynika z niego ze Jaki jest winny afery repryw.-nie ma nic o HGW. Materiał kręcony w marcu-puszczony teraz. Zostały 3 tyg. do wyborów-o co jeszcze oskarży mnie TVN?

— Patryk Jaki (@PatrykJaki) 29 września 2018
twitter.com

Wiadomości

Protesty w Bułgarii przeciwko przyjęciu euro. Ludzie chcą referendum

Dramat w Więckowicach: pożar podczas wesela

Tragiczne wieści z Teksasu. Na obozie Camp Mystic byli Polacy

Tragiczny wypadek lotniczy w Austrii. Dwie osoby zginęły

„Nie Patrz w Górę”: NASA ma problemy. Czy da radę obronić Ziemię?

Alarmujące odkrycie: umrzesz na raka płuc bez palenia, jeśli...

Premier: liberalizm może jedynie zgubić Słowację

Bardzo złe wiadomości dla Putina i Rosji

Polacy strzegą granicy z Niemcami. Wsparł ich niemiecki europoseł!

Woś: Tusk jest niezdolny do działania wbrew interesowi niemieckiemu!

Marina świętowała 36. urodziny na Openerze! Szczęśni balowali w towarzystwie Wieniawy i gwiazd Instagrama

Błaszczak w Republice: Donald Tusk przyjmuje migrantów. To działanie na szkodę kraju

Verstappen z pole position na Silverstone

Upały czy ochłodzenie? IMGW o tym, jak będą wyglądały najbliższe dni

Zmasowany atak na Hołownię. Poseł Polski 2050 wprost: MAM DOŚĆ!

Najnowsze

Protesty w Bułgarii przeciwko przyjęciu euro. Ludzie chcą referendum

„Nie Patrz w Górę”: NASA ma problemy. Czy da radę obronić Ziemię?

Alarmujące odkrycie: umrzesz na raka płuc bez palenia, jeśli...

Premier: liberalizm może jedynie zgubić Słowację

Bardzo złe wiadomości dla Putina i Rosji

Dramat w Więckowicach: pożar podczas wesela

Tragiczne wieści z Teksasu. Na obozie Camp Mystic byli Polacy

Tragiczny wypadek lotniczy w Austrii. Dwie osoby zginęły