Iwona Sulik została rzeczniczką rządu Kopacz
Iwona Sulik została powołana przez premier Ewę Kopacz na stanowisko rzecznika rządu – poinformowano na stronach internetowych kancelarii szefowej rządu.
Sulik była rzeczniczką Kopacz w czasie sprawowania przez nią urzędu marszałka Sejmu.
Nowa rzeczniczka rządu jest absolwentką Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim. Pracowała w Telewizyjnym Kurierze Warszawskim, a następnie Warszawskim Ośrodku Telewizyjnym i TVP Info; była m.in. reporterem, prowadzącym i wydawcą programów informacyjnych oraz publicystycznych, a także sprawozdawcą parlamentarnym.
Dotychczasowa rzeczniczka rządu Małgorzata Kidawa-Błońska poinformowała, że otrzymała od Ewy Kopacz propozycję objęcia funkcji sekretarza stanu w kancelarii premiera odpowiedzialnego za kontakty rządu z parlamentem.
Polecamy Sejm. Wybór Marszałka
Wiadomości
Najnowsze
Bogucki: rok "zawieszenia broni", o którym mówi premier Tusk, ma być kagańcem
Poseł Matecki demaskuje Radosława Sikorskiego
Czarnek o zachowaniu UE wobec zmian w słowackiej konstytucji. "Demokracji już nie ma w ogóle"