Hołownia kieruje wniosek o TS dla prezesa NBP. J. Kaczyński ostro: To kryminalne przedsięwzięcie skierowane przeciwko interesom państwa

Prezes PiS Jarosław Kaczyński ocenił w Sejmie, że skierowany przez marszałka Sejmu do komisji odpowiedzialności konstytucyjnej wniosek o postawienie przed Trybunałem Stanu prezesa NBP jest „kryminalnym przedsięwzięciem”.
Rotacyjny (choć ostatnio coraz mniej) Hołownia poinformował w Sejmie, że kieruje do procedowania do komisji odpowiedzialności konstytucyjnej wstępny wniosek o postawienie przed Trybunałem Stanu prezesa NBP Adama Glapińskiego.
Sprawę skomentował dla dziennikarzy w Sejmie prezes PiS Jarosław Kaczyński.
"To jest kryminalne przedsięwzięcie skierowane przeciwko podstawowym interesom państwa, przez grupę, która chce wprowadzić władzę, nawet nie autorytarną a idącą w stronę totalitaryzmu", oświadczył lider PiS.
Polecamy Poranek Radia
Wiadomości
Rumuńskie myśliwce F-16 skierowano do przechwycenia rosyjskiego drona. Mieszkańcy "ostrzeżeni przed spadającymi obiektami"
Największy prawicowy marsz w historii Wielkiej Brytanii. "Patriotyzm jest przyszłością. Przyszłość należy do nas! "
Najnowsze

Protesty w Serbii przeciwko prezydentowi Aleksandarowi Vuciciowi

Kolejne szokujące nagranie po śmierci Kirka. Działacz lewicy znieważa zamordowanego konserwatystę

Przedsiębiorca zachęca do posiadania dzieci. Oferuje swoim pracownikom po 10 tys. zł za potomstwo

Polscy siatkarze wygrali z Rumunią 3:0

Rumuńskie myśliwce F-16 skierowano do przechwycenia rosyjskiego drona. Mieszkańcy "ostrzeżeni przed spadającymi obiektami"

Skurkiewicz: sytuacja związana z bezpieczeństwem polskiej przestrzeni powietrznej jest poważna!
