Matecki alarmuje: obrzydliwi hejterzy w zapleczu Trzaskowskiego!

Poseł PiS Dariusz Matecki opublikował film w mediach społecznościowych, gdzie demaskował nienawiść środowiska Rafała Trzaskowskiego wobec zwykłych Polaków.
Hejterska kampania
W krótkim nagraniu wideo opublikowanym w mediach społecznościowych, poseł Dariusz Matecki skomentował nadchodzące posiedzenie Sejmu oraz poziom debaty publicznej po stronie obozu władzy i jej kandydata Rafała Trzaskowskiego w wyborach prezydenckich.
Jak zaznaczył, ludzie z zaplecza Trzaskowskiego nie mają nic wspólnego z wartościami, które deklarują.
— „To ludzie, którzy wiele mówili o demokracji, konstytucji, praworządności, walce z hejtem” – wskazuje polityk. – „A tak naprawdę to najbardziej obrzydliwi hejterzy” — podsumowuje.
Dariusz Matecki nie ma wątpliwości: zwolennicy władzy nie tylko pogardzają innymi poglądami, ale także zwykłymi obywatelami.
Źródło: Republika, x.com
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.
Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Jesteśmy na Youtube: Bądź z nami na Youtube
Jesteśmy na Facebooku: Bądź z nami na FB
Jesteśmy na platformie X: Bądź z nami na X
Najnowsze

Domański czaruje wizją "ambitnego budżetu". Kuźmiuk ostro: pan minister jest ciągle w kosmosie

Świńską wątrobę przeszczepiono młodemu pacjentowi. Jak to się skończyło?

TRZEBA ZOBACZYĆ!
NIE dla paktu migracyjnego. Prezydent Nawrocki pisze do von der Leyen [LIST]
