Grzegorz Puda nowym wiceministrem inwestycji i rozwoju
Grzegorz Puda został nowym wiceministrem inwestycji i rozwoju - poinformował resort.
Grzegorz Puda zastąpił na stanowisku Małgorzatę Zielińską, która w zeszłym tygodniu rozpoczęła pracę w zarządzie PKP.
– Premier Mateusz Morawiecki powołał Grzegorza Pudę na stanowisko sekretarza stanu w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju - poinformował resort.
– Grzegorz Puda (PiS) jest posłem na Sejm, zastępcą przewodniczącego Komisji Infrastruktury. Pracuje także w Komisji Kultury i Środków Przekazu. "Wcześniej pracował w samorządzie, ma również doświadczenia biznesowe - poinformowało ministerstwo.
Telewizja Republika // gov.pl
Komentarze
Najnowsze
„To tłumaczenie nie jest przekonujące”. Kaleta o reakcji Trzaskowskiego na sygnały ze szpitala
Cenzura podczas sesji Rady Warszawy. Posłowi Glińskiemu wyłączono mikrofon
Nożownik zaatakował w szpitalu w Jastrzębiu-Zdroju. Wśród rannych personel medyczny