Groźny wypadek w okolicach Gliwic! Samochód, którym podróżowała 6-osobowa rodzina uderzył w drzewo
  
      
          Do groźnego wypadku doszło na Żywiecczyźnie. Sześć osób, w tym czworo dzieci, trafiło do szpitala po wypadku samochodu osobowego. Pojazd uderzył w drzewo.
  
      
    
– 46-letnia kobieta, która prowadziła fiata multipla, z nieznanych na razie przyczyn na prostym odcinku szosy zjechała z niej i uderzyła w drzewo. Oprócz niej poszkodowanych zostało czworo dzieci w wieku od 9 do 11 lat, a także mąż kobiety – powiedział w rozmowie z RMF FM rzecznik żywieckich policjantów, sierż. szt. Jolanta Frydel.
RMF FM informuje, że dzieci oraz kobieta zostały trafili do szpitala pediatrycznego w Bielsku-Białej, natomiast mężczyzna został przetransportowany do szpitala w Bielsku.
Na miejscu wypadku trafiły służby ratunkowe. Podczas akcji pasażerowie i kierowca byli przytomni.
Polecamy Polityczna Kawa
Wiadomości
Najnowsze
  
Prusinowski o losie Ziobry: stawką jest życie człowieka
  
Do jakich prowokacji może dojść podczas tegorocznego Marszu Niepodległości?
  
Kuba Wojewódzki ZAATAKOWAŁ Annę Muchę! Poszło o Jacka Kurskiego. Aktorka nie wytrzymała: „PUKNIJ SIĘ!”