Groźny wypadek: autokar spadł z wysokości 10 metrów
Na autostradzie A4 w okolicach Zgorzelca doszło do groźnego wypadku. Jadący w stronę Niemiec autokar spadł z wiaduktu z wysokości 10 metrów. Na miejsce zdarzenia zadysponowano kilka zastępów straży pożarnej, zespół pogotowia medycznego i policję.
Do zdarzenia doszło na autostradzie A4 w okolicach Zgorzelca.
Autobus jadący w kierunku Niemiec, przecinając barierki zjechał na przeciwległy pas ruchu, przebił bariery dźwiękochłonne i spadł z wiaduktu z wysokości ok. 10 m na przyległy teren zielony
- podaje Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Zgorzelcu.
Na miejsce zadysponowano 4 zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz policję. Autokarem jechał jedynie kierowca, którego przetransportowano do szpitala.
Źródło: KP PSP Zgorzelec
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.
Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Najnowsze
Błaszczak: rząd Tuska stworzył system ochrony zdrowia dla swoich. Zapowiada nową komisję
TRZEBA ZOBACZYĆ!
Wiadomo, gdzie zagra Lewandowski! Polak podjął decyzję
Mel Brooks kończy 100 lat. Legendarny twórca komedii wciąż nie zwalnia tempa