Groźna strzelanina w Inowrocławiu. Ranni policjanci i napastnik
Dwaj policjanci i przestępca zostali ranni podczas wymiany ognia na Osiedlu Toruńskim w Inowrocławiu. Akcja miała miejsce w związku z handlem narkotykami.
Zdarzenie miało miejsce około godziny 20 na ulicy Marii Skłodowskiej-Curie, na osiedlu Toruńskim. Do wymiany ognia doszło wokół dwóch podejrzanych aut typu SUV. Zdaniem świadków, padło co najmniej kilkanaście strzałów.
– Przestępca oddał strzały, raniąc dwóch policjantów, którzy natychmiast zostali przewiezieni do szpitala. Obecnie znajdują się pod opieką lekarzy. Przestępca także został ranny i przewieziony do szpitala. Dodatkowo pozostaje pod nadzorem policyjnym – powiedziała kom. Iwona Jurkiewicz, rzecznik CBŚP.
Teren wokół miejsca zdarzenia na Osiedlu Toruńskim został odgrodzony przez policję - tym samym wyłączony z ruchu. Mundurowi musieli zabezpieczyć ślady, które mogą pomóc wyjaśnić okoliczności strzelaniny.
Polecamy Sejm. Wybór Marszałka
Wiadomości
Tusk przewrotnie komentuje sondaż, który zapowiada brak koalicjantów KO w przyszłym Sejmie. Internauci bezlitośni
List otwarty Wiceprezesa Trybunału Konstytucyjnego Bartłomieja Sochańskiego do Prezesa TSUE Koena Lenaertsa
Najnowsze
Tusk przewrotnie komentuje sondaż, który zapowiada brak koalicjantów KO w przyszłym Sejmie. Internauci bezlitośni
Niemcy szykują się na wojnę. Ujawniono kulisy przygotowań przerzutu wojsk
Ziobro do Tuska: „zdeprawowanej władzy należy stawić opór, a nie jej ulegać!”
Jacek Ozdoba: strona „Prokuratury Krajowej” stała się tubą propagandową wymierzoną w opozycję