Gronkiewicz-Waltz o zajęciu rachunku: To działanie polityczne, jestem zaskoczona, nie powinno być tego zajęcia
Hanna Gronkiewicz-Waltz zabrała głos w sprawie przejęcia jej rachunku bankowego. Zdaniem prezydent Warszawy Urząd Skarbowy nie powinien zająć pieniędzy! - To działanie polityczne, jestem zaskoczona, nie powinno być tego zajęcia - stwierdziła Gronkiewicz-Waltz na antenie Radia Zet.
Urząd Skarbowy zajął ponad 12 tys. na prywatnym rachunku prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz. HGW została dotąd ukarana sześć razy, grzywnami w wysokości po trzy tys. zł, za niestawienie się przed przed komisją weryfikacyjną ds. stołecznej reprywatyzacji.
Hanna Gronkiewicz-Waltz idzie jednak w zaparte. Prezydent Warszawy w rozmowie z Radiem ZET powiedziała, że Urząd Skarbowy nie powinien zająć pieniędzy z powodu braku prawomocnej decyzji Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego...
Czy prezydent Warszawy nareszcie stawi się na komisji weryfikacyjnej?
Najnowsze
Ks. Koprianiuk: blisko 120 tys. młodych weźmie udział w wydarzeniach ewangelizacyjnych
Warchoł: jeśli wszystko było w porządku, to dlaczego Kacprzyk zwrócił już pół miliona złotych?
SPRAWDŹ TO!
NASZ NEWS: PSL razem z KO na liście? Kłeczek zdradził szczegóły!