Góra Kalwaria. Mężczyzna zaatakował siekierą i zbiegł
Około godziny 19.00 w sobotę, przy ulicy Skierniewickiej znajdującej się w Górze Kalwarii. Nieznany na ten moment sprawca uszkodził drzwi prowadzące do klatki schodowej. Kompletnej dewastacji szyby dokonał siekierą.
O wydarzeniu poinformowała lokalny portal gorakalwaria.net - czytelniczka - za pomocą aplikacji „Warsz Sygnał”.
–Zgłoszenie o takim zdarzeniu trafiło do nas o godzinie 19.19. Uszkodzone zostały drzwi do klatki schodowej– potwierdza asp. Magdalena Gąsowska z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie.
Przed przyjazdem policji, sprawca zdołał zbiec z miejsca zdarzenia. Na ten moment nie udało się go zatrzymać. Funkcjonariusze prowadzą natomiast czynności mające na celu ustalenie tożsamości sprawcy, poprzez m.in. sprawdzenie monitoringu.
Polecamy Bogucki miażdży Giertycha
Wiadomości
Najnowsze
Czy szykują nam kolejne podwyżki cen paliwa? Dotarły do nas niepokojące wieści
Jutro Narodowy Dzień Życia. "Afirmujmy wartość ludzkiego życia"
Adam Borowski: nie możemy godzić się na bezprawie żurkowo-tuskowe