Główny Inspektorat Sanitarny wycofuje popularne kaszki. Zbyt wysoki poziom kadmu
GIS postanowił wycofać partię kaszek Nestlé Sinlac Bezglutenowy z powodu niedopuszczalnie wysokiego poziomu kadmu.
Główny Inspektorat Sanitarny w ramach ostrzeżenia publicznego postanowił wycofać popularne kaszki z polskiego rynku.
W produkcie zbożowym Nestlé Sinlac Bezglutenowy zauważono zbyt wysoki poziom kadmu.
Kadm wywiera bardzo szkodliwe działanie na organizm człowieka przy zbyt wysokich dawkach.
Dokładnie chodzi o numer partii 01970291R z terminem spożycia 09/2021.
Sama firma Nestlé prosi konsumentów, którzy kupili produkty z wyżej wymienionych partii o kontakt z jej serwisem konsumenta w celu umówienia wymiany produktów.
Najnowsze
Przełom w brytyjskiej polityce. Keir Starmer zapowiedział rezygnację
SPRAWDŹ TO!
Tusk czy władze szpitala? Polacy wskazali odpowiedzialnych za głośną aferę
Uwaga: ogłoszono alerty II stopnia przed burzami dla dziewięciu województw na południowym wschodzie kraju
HIT DNIA