Głos rozsądku zwykłego człowieka: „Przecież to absurd: oni są za sztucznym zapłodnieniem, a naturalne zapłodnienie chcą abortować”
W internecie znaleźliśmy taki oto dialog o spełnianiu obietnic wyborczych przez ekipę Tuska: "In Vitro z budżetu jest finansowane, tak jak obiecali... Starsza Pani: ... jak ono są jednocześnie za sztucznym zapłodnieniem, a naturalne zapłodnienie chcą aborcji poddać, to chyba jest to strzelanie sobie w kolano". "Zwykli ludzie są jednak mądrzejsi, od ministrów z rządu!" - skomentował Twitterowicz.
- In Vitro z budżetu jest finansowane, tak jak obiecali...
— PikuśPOL 🇵🇱 📿 (@pikus_pol) March 24, 2024
Starsza Pani:
- ... jak ono są jednocześnie za sztucznym zapłodnieniem, a naturalne zapłodnienie chcą aborcji poddać, to chyba jest to strzelanie sobie w kolano💪💪
Zwykli uudzie są jednak mądrzejsi, od ministrów z rządu! pic.twitter.com/LVEVFdCDQe
Polecamy Po 10 Adrian Klarenbach
Wiadomości
Najnowsze
Prezes PiS zapowiada powstanie Portu Hallera: polskie porty nie rozwijają się w takim tempie, w jakim mogłyby
SPRAWDŹ TO!
PiS - Ruch Narodowy, czy uda się porozumieć? Ważne słowa Jarosława Kaczyńskiego
Hołownia zabrał głos ws. wyborów w Polsce 2050. "Musimy zbić się w stado"