Gimnazjalistki brutalnie pobiły i poniżały koleżankę. Do skandalicznego zdarzenia doszło przed szkołą
Do skandalicznego zdarzenia doszło przedwczoraj, w czwartek, 11 maja, przed jedną ze szkół w Gdańsku. Cała sytuacja została nagrana przez świadka pobicie.
Na nagraniach zdarzenia widać, jak gimnazjalistki kopią dziewczynę, ciągną ją za włosy i wyzywają. Po kilku ciosach dziewczyna kładzie się na chodniku. Zdarzenie nagrał jego świadek, który na pobicie nie zareagował.
– Udało nam się ustalić tożsamość wszystkich uczestników tego zdarzenia. To osoby między 13. a 15. rokiem życia, uczniowie różnych gdańskich gimnazjów. Obecnie każdy z napastników jest przesłuchiwany. Według wstępnych ustaleń, powodem zajścia było nieporozumienie pomiędzy grupą bijących dziewczyn, a ich ofiarą – powiedziała radiu Eska Rock podkom. Aleksandra Siewert z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.
Reporter radia ustalił, że materiały trafią w poniedziałek do sądu rodzinnego, który zadecyduje o losie gimnazjalistek.
Rzecznik prasowa gdańskiej policji poinformowała, że "dwie gimnazjalistki, które uczestniczyły w brutalnej napaści na koleżankę przed szkołą na gdańskim Chełmie, zostały zatrzymane w Policyjnej Izbie Dziecka".
Najnowsze
Obrońcy życia: "pracownicy wrocławskiego szpitala są przerażeni przyjściem Jagielskiej"
To koniec spekulacji. Jest decyzja Guardioli ws. reprezentacji Włoch
ZUS zaniżył mu emeryturę. Były kolejarz wywalczył 1500 zł podwyżki miesięcznie
Artykuł sponsorowany
Skandal! Zbrodniarz z Wehrmahtu partonem imprezy polityków PO i PSL
Bunt niemieckich księży. Odmawiają błogosławienia par jednopłciowych wbrew decyzji kardynała
Prezydent podpisał ustawę o voucherach dla klientów biur podróży. Nowe rozwiązanie po kryzysie na Bliskim Wschodzie