Gersdorf: Sąd Najwyższy czeka trudna, ale dobra przyszłość
Sąd Najwyższy czeka trudna, ale dobra przyszłość; zostawiam SN w rękach sędziów tego sądu, ludzi honorowych - powiedziała w czwartek I prezes Sądu Najwyższego Małgorzata Gersdorf.
Małgorzata Gersdorf pytana w czwartek podczas konferencji prasowej o tę decyzję prezydenta powiedziała, że "jest to nieważna nominacja, bo to jest na chwilę dla przeprowadzania wyboru (I prezesa SN - PAP)". Dodała, że nie jest zaskoczona tą nominacją.
Na pytanie jaka przyszłość czeka SN odpowiedziała: "trudna, ale dobra". "Ja zostawiam Sąd Najwyższy w rękach sędziów SN, ludzi honorowych. Także w dobrych rękach" - podkreśliła.
Najnowsze
Człowiek powiązany z ludźmi Putina trafił do spółki Instytutu Pileckiego
Wiadomo, z kim zagrają polskie drużyny w Lidze Mistrzów piłkarzy ręcznych
Prokuratura reaguje na słowa Dody. Jest odpowiedź na zarzuty wokalistki
SPRAWDŹ TO!