Gembicka: wiceminister Ciążyński zarabiał w instytucie 40 tys. brutto. Pieniędzy mu nie brakowało
"Wiceministrowi Ciążyńskiemu pieniędzy nie brakowało, bo zarabiał w instytucie 40 tys. brutto. Został zatrudniony w bardzo niejasnych okolicznościach. Przełożony, szef Sieci Łukasiewicza kazał go po prostu zatrudnić. To obala ten mit, że wszystko jest teraz w konkursach i transparentne." - mówi Anna Gembicka. Cała rozmowa w oknie powyżej. Polecamy!
Komentarze
Najnowsze
Karambol na S3. Cztery auta zderzyły się pod Pyrzycami, droga w kierunku Szczecina zablokowana
UWAGA pasażerowie! Ruch pociągów na odcinku Modlin-Legionowo wstrzymany
Awaria pociągu w szczerym polu. Pasażerowie czekają na pomoc w ekstremalnym upale