Gembicka: wiceminister Ciążyński zarabiał w instytucie 40 tys. brutto. Pieniędzy mu nie brakowało
"Wiceministrowi Ciążyńskiemu pieniędzy nie brakowało, bo zarabiał w instytucie 40 tys. brutto. Został zatrudniony w bardzo niejasnych okolicznościach. Przełożony, szef Sieci Łukasiewicza kazał go po prostu zatrudnić. To obala ten mit, że wszystko jest teraz w konkursach i transparentne." - mówi Anna Gembicka. Cała rozmowa w oknie powyżej. Polecamy!
Komentarze
Najnowsze
Rozpoczęły się wybory, które mogą zmienić los francuskiego terytorium
Niemcy: Nowy przepis na basenach. Nie znasz niemieckiego, nie wejdziesz
Rekord temperatury w Niemczech. Odwołane pociągi, popękała autostrada