Gdańsk: mężczyzna podpalił się na stacji benzynowej
Na stacji benzynowej przy al. Grunwaldzkiej w Gdańsku Oliwie podpalił się mężczyzna. Został zabrany do szpitala. Okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.
Mężczyzna przyszedł na stację, nalał benzynę do przedmiotu przypominającego kanister, a następnie oblał się nią i podpalił.
– Mężczyzna został przewieziony do szpitala. Na miejscu zdarzenia pracują policjanci prewencji i kryminalni, technik kryminalistyki zabezpiecza ślady. Policjanci przesłuchują świadków i analizują zapisy monitoringu. Wszystkie okoliczności tej sprawy są przez nas sprawdzane – dodała Ciska.
Mężczyzna żyje, ale jego stan jest ciężki.
PAP
Komentarze
Najnowsze
Gliński alarmuje ws. działań Cienkowskiej: likwidują Instytut Dziedzictwa Solidarności
Matecki o „niezależności” audytora w swojej sprawie: To wygląda jak polityczne zlecenie
Zełenski nie przyjedzie do Gdańska. Przydacz: wystawił Tuska na pośmiewisko