Gala 10-lecia „Gazety Polskiej Codziennie”. Zapraszamy we wtorek o 19:00
TV Republika serdecznie zaprasza na transmisję z Gali 10-lecia „Gazety Polskiej Codziennie”, która odbędzie się we wtorek, 24 sierpnia, o godz. 19:00.
Podczas Gali odbędzie się wręczenie Nagrody Wolności Słowa, którą otrzymały Kluby „Gazety Polskiej” oraz PKN ORLEN.
Transmisję Gali będzie można obejrzeć 24 sierpnia, o godzinie 19:00 na antenie TV Republika, a także na stronach www.vodgazetapolska.pl, www.niezalezna.pl, www.gpcodziennie.pl oraz na profilach facebookowych „Gazety Polskiej Codziennie” i niezalezna.pl.
#Media | Serdecznie #zapraszamy 24 sierpnia o godz. 19:00 na transmisję z Gali 10-lecia @GPCodziennie na antenie #TVRepublika #włączprawdę pic.twitter.com/RUHoeFRcPN
— Telewizja Republika ???????? #włączprawdę (@RepublikaTV) August 23, 2021
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości
Kuczyński zaatakował prezydenta Nawrockiego. Porównał go do "bakterii", uznał za "szkodnika" i "dywersanta"
Polska głosem regionu w G20. Marcin Przydacz: Jesteśmy tu reprezentantem całego regionu Europy Środkowej i Wschodniej
Najnowsze
Polska głosem regionu w G20. Marcin Przydacz: Jesteśmy tu reprezentantem całego regionu Europy Środkowej i Wschodniej
Trafiony – zatopiony! Rosyjski okręt podwodny wyleciał w powietrze
"Mecenas dla Maluszka". Ordo Iuris pomoże dzieciom znaleźć szczęśliwy dom
Doniesienia o rozwodzie, a potem taki wpis. Baron zdradził, jak się czuje
Zakochana Paulina Smaszcz publikuje kolejne zdjęcie z ukochanym! Duński biznesmen skradł jej serce.
Przemysław Wipler komentuje wyciek danych szefa BBN Sławomira Cenckiewicza: klasyczna gra teczkami