Gajadhur: Problemów drogowych w Warszawie jest dużo [wideo]
,,Znam Warszawę, mieszkam tu od lat i to, co się dzieje, mnie przeraża. Rozkopane ulice, wyłączony ruch, ul. Sobieskiego wygląda jak pobojowisko. Warszawiacy stoją w korkach, tracą czas, ich auta zanieczyszczają środowisko\'\' mówi Alvin Gajadhur Główny Inspektor Transportu Drogowego. Cała rozmowa w oknie powyżej. Polecamy!
Ścieżki rowerowe to tor przeszkód. To narażanie na niebezpieczeństwo. Remont był nie przemyślany. Warszawa to jest brak miejsc parkingowych. Trzeba rozmawiać z mieszkańcami - dodaje Gajadhur
telewizja Republika
Komentarze
Najnowsze
Imigrant zgwałcił wielokrotnie 12-latkę z autyzmem i molestował 9-latkę
Rekord temperatury w Niemczech. Odwołane pociągi, popękała autostrada
"Nagle źle się poczuł i stracił przytomność". Nie żyje 50-letni Polak, który zasłabł podczas pracy na plantacji