Przejdź do treści
NBP Prezes NBP Prof. Adam Glapiński: Narodowy Bank Polski posiada w tej chwili ponad 632 tony złota. Jesteśmy w top 10 państw o największych zasobach złota na świecie. To historyczny moment
11:16 Polska: Wojewoda podkarpacka ostrzega rodziny ofiar katastrofy autobusu przed oszustami
10:25 Pomorskie: Strażacy czwarty dzień gaszą pożar Zakładu Gospodarowania Odpadów w Chlewnicy
10:06 Wałbrzych: Policjanci zatrzymali pięciu mężczyzn zamieszanych w fałszowanie pieniędzy
09:04 Mazowieckie: Ponad 70 interwencji po burzach; najwięcej w Warszawie
08:33 Ukraina: Pięć osób zginęło w rosyjskich atakach w ciągu ostatniej doby
08:09 Indonezja: W walce z pożarami lasów władze uciekają się do wywoływania sztucznego deszczu
08:00 Polska: CBŚP rozbiło gang handlujący nielegalnymi sterydami; osiem osób zatrzymanych
07:31 Rosja: Ukraińskie drony zaatakowały kolejny magazyn Wildberries - w pobliżu Moskwy
07:00 Polska: Służby zatrzymały pięć osób związanych z nielegalnym obrotem odpadami
05:47 Portugalia: Siedmiu rannych w pożarze lasów w pobliżu Porto
Ważne Ukazała się najnowsza książka "Reset" autorstwa prof. Sławomira Cenckiewicza, Michała Rachonia i Grzegorza Wierzchołowskiego. Szczegóły na stronie sklep.tvrepublika.pl oraz pod numerem tel. 22 232 37 70
Portal tvrepublika.pl Informacje z kraju i świata 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Nie zasypiamy nigdy. Bądź z nami - TVREPUBLIKA.PL
Wydarzenie Częstochowa: Trwa zbiórka podpisów pod referendum ws. odwołania prezydenta miasta i Rady Miasta. Podpisy można składać od poniedziałku do piątku w godz. 16.00–19.00 w punkcie „Kwadraty” przy al. Wolności 1
Wydarzenie Klub "Gazety Polskiej" Piotrków Tryb. od poniedziałku do piątku w godz. 11:00-18.00 w biurze ul. Słowackiego 34a (przy przejeździe kolejowym) zbiera podpisy pod projektem ustawy Stop BANDERYZMOWI w Polsce!
Wydarzenie Klub „Gazety Polskiej” w Iławie zaprasza wyjątkowo do NOWEGO MIASTA LUBAWSKIEGO na spotkanie z posłem mec. Andrzejem Śliwką - 24 sierpnia o godz. 17.00 w Miejskim Centrum Kultury przy ul. 19 Stycznia 17a

Forum Wizja Rozwoju. Morawiecki: Wzrost wynagrodzeń Polaków jest najważniejszy

Źródło: Fot. Portal TV Republika

Podczas Forum Wizji Rozwoju głos zabierze Prezes Rady Ministrów, Mateusz Morawiecki.

Premier @MorawieckiM w #Gdynia: Wzrost wynagrodzeń Polaków jest najważniejszy. Z owoców wzrostu gospodarczego muszą korzystać wszyscy Polacy. Wtedy poczucie współodpowiedzialności za państwo będzie powszechne, a idea solidarności będzie wyznacznikiem naszej polityki gospodarczej.

— Kancelaria Premiera (@PremierRP) August 26, 2021

 

Premier @MorawieckiM w #Gdynia: Koncentrujemy się na człowieku, rodzinie, pracownikach i właśnie ten szybszy przyrost wynagrodzeń interesuje mnie, jako podstawowy współczynnik #PolskiŁad i rozwoju gospodarczego. Wkroczyliśmy w epokę, od której mogą zależeć kolejne dekady.

— Kancelaria Premiera (@PremierRP) August 26, 2021

 

Premier @MorawieckiM w #Gdynia: U źródeł bezpieczeństwa musi być mocna gospodarka. Tak jest w szczególności dzisiaj. Musimy zachować ogromną czujność, odporność i wzmacniać naszą gospodarkę. Pokazujemy, jak ważna jest rola państwa dla odbudowy sprawności i sprawczości gospodarki.

— Kancelaria Premiera (@PremierRP) August 26, 2021

 

Premier @MorawieckiM w #Gdynia: Dzisiaj potrafimy pokazać, że w kryzysie stulecia uratowaliśmy miliony miejsc pracy, utrzymaliśmy naszą politykę społeczną, rozwijamy skrzydła inwestycji infrastrukturalnych - dzieje się tak dzięki naprawie systemu finansów publicznych.

— Kancelaria Premiera (@PremierRP) August 26, 2021

 

Premier @MorawieckiM w #Gdynia: W tym świecie gwałtownie zmieniających się paradygmatów politycznych musimy budować sieć partnerstwa. Poprzez nasze działania ostatnich tygodni, bardzo wydatnie te sojusze umocniliśmy.

— Kancelaria Premiera (@PremierRP) August 26, 2021

 

Premier @MorawieckiM w #Gdynia: Ta sprawnie przeprowadzona akcja ewakuacyjna z Afganistanu to dowód na to, że nie tylko nie zostawiamy naszych partnerów w potrzebie, ale także umiemy przeprowadzić logistycznie skomplikowaną akcję.

— Kancelaria Premiera (@PremierRP) August 26, 2021
Portal TV Republika