Forum Klubów „Gazety Polskiej” Województwa Dolnośląskiego [na żywo]
Marszałek Sejmu Elżbieta Witek, a także m.in. europosłowie Ryszard Czarnecki i Anna Zalewska czy parlamentarzyści Janusz Cieszyński i Jacek Świat - to goście Forum Klubów "Gazety Polskiej" Województwa Dolnośląskiego, które odbywa się dziś we Wrocławiu. Uwagę zwraca frekwencja - przybyła bardzo duża liczba klubowiczów, chcących dyskutować o najważniejszych sprawach nie tylko klubowych, ale także dotyczących całej Ojczyzny, zauważa portal niezalezna.pl
Z uczestnikami spotkania online połączył się redaktor naczelny "Gazety Polskiej" Tomasz Sakiewicz. Spotkanie, jak to tradycyjnie bywa w przypadku środowisk patriotycznych związanych z "GP", rozpoczęło się od hymnu narodowego i modlitwy.
#włączprawdę #TVRepublika https://t.co/eOO99igTKA
— Telewizja Republika 🇵🇱 #włączprawdę (@RepublikaTV) March 18, 2023
Retansmisja z wydarzenia będzie dostępna już niebawem na tvrepublika.pl.
Najnowsze
Jakubiak: na naszych oczach dochodzi do pewnego rodzaju wysiłku ws. eutanazji narodu
Odbudowa Ukrainy bez Prezydenta RP? „To niezrozumiałe, powinniśmy pokazać jedność”
Tuskowej minister nie pasuje tempo przyznawania medali dla seniorów. Jest odpowiedź