Ewakuacja lotniska w Modlinie!
Jako jedno z pierwszych o ewakuacji lotniska w Modlinie poinformowało Radio Płońsk. Na jego profilu w mediach społecznościowych pojawił się krótki komunikat dotyczący ewakuacji terminala.
"Ewakuacja terminala i dróg prowadzących do Mazowieckiego Portu Lotniczego Warszawa-Modlin. Na miejsce udają się służby" – poinformowano w krótkim komunikacie.
Jak się okazuje, był bagaż pozostawiony bez opieki przez jednego z podróżnych. "Trwa ewakuacja terminala i dróg dojazdowych do Mazowieckiego Portu Lotniczego Warszawa-Modlin. Powodem jest bagaż pozostawiony bez opieki" – przekazał w mediach społecznościowych Wirtualny Nowy Dwór.
‼️ UWAGA - ewakuacja @WMI_Airport. Powodem pozostawiony bagaż. Na miejscu działają służby. Duże zamieszanie na terminalu i w okolicach. Na miejscu jest nasz dziennikarz ❌#lotnisko #modlin #ewakuacja #lotniskomodlin pic.twitter.com/9lsfGNOz99
— Radio PLUS Warszawa (@PlusWarszawa) June 12, 2024
Najnowsze
Instytutu Myśli Schumana potępia bezprawne wkroczenie policji do mieszkania Tomasza Sakiewicza
Na zagraniczne wakacje latamy na potęgę. Szykuje się kolejny wzrost sprzedaży
TE kraje dały Polsce 12 punktów! Historyczna punktacja jury dla Polski