Ewa Kopacz przedstawia swój gabinet [FILM]
Desygnowana na premiera Ewa Kopacz zaprezentowała w piątek skład gabinetu. Zadaniem rządu będzie odbudowa zaufania Polaków – oświadczyła. W rządzie będzie pięciu nowych ministrów - Grzegorz Schetyna, Cezary Grabarczyk, Maria Wasiak, Teresa Piotrowska i Andrzej Halicki.
WYSŁUCHAJ CAŁEGO WYSTĄPIENIA EWY KOPACZ:
CZ.1.
CZ.2.
www.telewizjarepublika.pl, PAP
Komentarze
Najnowsze
Kaczyński ostro o aferze Kacprzyka: „Mamy do czynienia z wielkim skandalem”
Bartosik ostro o Tusku ws. Szpitala Południowego: „Nie możemy się bać mówić prawdy”
HIT DNIA
Kaczyński stawia sprawę jasno. Oddaje order od Zełenskiego
TRZEBA ZOBACZYĆ!