Eurozet przejęte z naruszeniem prawa? PZU rozważa złożenie zawiadomienia do prokuratury ws. działania Agory
Portal wirtualnemedia.pl ustalił nieoficjalnie, że akcjonariusz Agory - grupa PZU - rozważa zawiadomienie prokuratury o podejrzeniu popełnienie przestępstwa po przejęciu Eurozetu przez Agorę i SFS Ventures. Miały pojawić się wątpliwości, czy nie doszło do działania na szkodę spółki.
Negocjacje w sprawie sprzedaży Eurozetu trwały bardzo długo.
W zeszłym tygodniu ogłoszono, że grupę radiową kupią wspólnie Agora i czeską spółka SFS Ventures.
Wczoraj portal Wirtualnemedia.pl informował, że przebieg transakcji na pewno przeanalizuje Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów.
Dziś, ten sam portak przekazuje nieoficjalnie, że PZU rozważa złożenie do prokuratury zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa (w związku z przejęciem Eurozetu przez Agorę i SFS Ventures), jednak decyzja w tej sprawie miała jeszcze nie zapaść.
Grupa PZU, jest akcjonariuszem Agory. Akcje spółki po ogłoszeniu informacjie o chęci kupna Eurozetu spadły - stąd zaangażowanie w sprawę grupy PZU.
Najnowsze
Czarnek: Tusk, Motyka i Domański prowadzą obraźliwą politykę wobec Polaków
HIT DNIA
Bardziej upolitycznionego RPO jeszcze nie było. TO nagranie wyjaśnia wszystko
"Układ Podlaski", czyli jak publiczne szpitale stały się finansowym eldorado dla ludzi obecnej władzy