Dzisiaj zamknięty zostanie hostel LGBT

Pierwszy w historii hostel dla osób LGBT w Warszawie kończy swoją działalność. Miejsce miało udzielać schronienia osobom doświadczającym przemocy wynikającej z orientacji seksualnej – informuje portal wawalove.pl.
Placówka działała od lutego 2015 i była prowadzona przez Stowarzyszenie Lambda i Fundację Trans-Fuzja. Hostel był początkowo utrzymywany z pieniędzy z Fundacji Batorego, a następnie ze zbiórki, która przyniosła 75 tys. zł. Miesięczny koszt utrzymania do około 20 tys zł.
Pozostaje sobie zadać pytanie – po co dzielić ofiary przemocy na osoby homo i heteroseksualne?
Polecamy Klarenbach. Tu się Mówi
Wiadomości

Koalicja 13 grudnia balansuje nad przepaścią. Hołownia ma żądanie, które Tusk traktuje jako "szantaż"
Prof. Piotrowski: Sędziowie mogą dokonać oceny, czy rozporządzenie ministra jest zgodne z Konstytucją
"Sąd dokonał nieuprawnionej merytorycznej oceny zgromadzonych w sprawie dowodów". Jest ruch prokuratury ws. Nowaka
„Friz & Wersow. Miłość w czasach online” miało być hitem, a wyszła katastrofa. Drugi najgorzej oceniany polski film w historii!
Ostrzegała przed ginekologiem-aborterem, została skazana. Teraz będzie prosić prezydenta o ułaskawienie
Najnowsze

Koalicja 13 grudnia balansuje nad przepaścią. Hołownia ma żądanie, które Tusk traktuje jako "szantaż"

W czwartek i piątek odbędzie się oficjalna wizyta Karola Nawrockiego w Estonii

Prof. Piotrowski: To jest ostentacyjne łamanie prawa przez ministra sprawiedliwości

"Sąd dokonał nieuprawnionej merytorycznej oceny zgromadzonych w sprawie dowodów". Jest ruch prokuratury ws. Nowaka
